+48 508 400 606 kontakt@wodnaosada.pl

Wodna Osada

Kilka słów o nas
Wodna Osada

Jak to się wszystko zaczęło

Jesteśmy rodziną, dla której najważniejsze jest życie w zgodzie z naturą. Wodna Osada powstała z miłości do przyrody, której czujemy się integralną częścią. Usytuowana w bliskości pól, lasów i łąk, pozwala na doświadczanie bliskości natury i kontemplowanie jej piękna.

Kochamy też komfort, a łączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością i wrażliwością na środowisko sprawia nam ogromną radość. Nasza praca i wizja są spójne z filozofią slow life, która bardzo do nas przemawia. Wierzymy w świadome życie, oparte na zrozumieniu i miłości.

Filozofia

Co jest pewne

Tym, co wyróżnia Wodną Osadę, wśród innych ośrodków wypoczynkowych, jest zdecydowanie wysoki standard i komfortowe wyposażenie. Naszą wielką pasją jest design. Kochamy wnętrza, które łączą w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością i wygodą.

Ponadto nasz kompleks znajduje się w bardzo bliskiej odległości wyjątkowego ośrodka wypoczynkowego W Szczerym Polu. Tam również znajdziecie wykwintną restaurację, która na specjalne życzenie naszych gości przygotowuje posiłki. Oczywiście przepyszne kosze śniadaniowe, obiady, przekąski i kolacje mogą być dowożone do domków na wodzie.

Brzmi wspaniale, prawda?

HouseBoat

Czym są domki na wodzie?

House Boat, czyli domki na wodzie stanowią wspaniałą alternatywę dla zwykłych domków wypoczynkowych. Ich największą zaletą, jest to, że łączą w sobie komfortowe wnętrze apartamentu z bliskością wody.  Zaprojektowane tak, by połączyć nowoczesny design z przytulnym, ciepłym wnętrzem.

Ich wygoda sprawia, że nie musisz wybierać między czasem spędzonym na łonie natury, blisko wody, a komfortem jaki zapewnia pobyt w hotelu. Powierzchnia mieszkalna domków w Wodnej Osadzie wynosi od 32 do 48m2 w zależności od Państwa potrzeb.

Czas relaksu

Czego możesz się spodziewać

W środku każdego z domków znajdziecie przestronny salon, komfortową sypialnię, łazienkę, aneks kuchenny i oczywiście wygodny taras. Ściany naszych domków są wykonane w dużej mierze ze szkła, co daje wrażenie ogromnej przestrzeni, a także zapewnia niesamowite widoki.

Czas spędzony w takim domu to ukojenie dla zmysłów.

Wystarczy wyobrazić sobie pobudkę na środku jeziora, śpiew ptaków, i poranną kawę na tarasie, z którego można moczyć stopy w wodzie. Wieczorne zachody słońca i oglądanie spadających gwiazd przy kojących dźwiękach szumiącej wody, śpiewających cykad i ptaków to doświadczenie wyjątkowe.

 

Bliskość natury

Oglądaj zapierające dech w piersiach widoki z tarasu pływającego domu i poczuj prawdziwą bliskość natury.

Bezpieczeństwo

Wszystkie oferowane przez nas pływające domy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Nowoczesny design

Pływające domy zostały zaprojektowane w sposób komfortowy i wygodny. Stanowią połączenie elegancji, nowoczesnego wystroju z przytulnym klimatem.

Łatwe w obsłudze

Obsługa HouseBoat’ów jest niezwykle intuicyjna. Do sterowania domkiem nie potrzeba patentu, a krótkie szkolenie pozwala na bezpieczne pływanie domkiem.

Centrum Polski

Wodna Osada usytuowana jest niemalże w centrum Polski na największym w tym regionie zbiorniku wodnym Jeziorsko.

Wysoki standard

Tym, co wyróżnia Wodną Osadę, wśród innych ośrodków wypoczynkowych, jest bardzo wysoki standard oferowanych usług, zarówno w kwestii obsługi jak i wyposażenia samych domków.

Masz pytania?

Skorzystaj z formularz kontaktowego lub zadzwoń