+48 508 400 606 kontakt@wodnaosada.pl

HouseBoat’y

Jeziorsko

House Boat – Apart M

Średniej wielkości pływający dom zaprojektowany do komfortowego wypoczynku 4 osób. Zaprojektowany tak, by połączyć nowoczesny design z przytulnym, ciepłym wnętrzem.
od1 200 zł850 zł
(3 Opinie)
Zobacz szczegóły

House Boat – Apart Long

W pełni wyposażony pływający dom w dużym rozmiarze przewidziany dla komfortowego wypoczynku 6 osób. Zapewnia ogromną dawkę intensywnego wypoczynku niespotykaną w standardowych domkach wypoczynkowych, łącząc w sobie komfortowe wnętrze apartamentu […]
od1 300 zł950 zł
(2 Opinie)
Zobacz szczegóły

Skuter Wodny Sea Doo

Skutery wodne Trixx to najbardziej pożądane i najpopularniejsze skutery wodne. Dzięki niezrównanej wydajności, doskonałej oszczędności paliwa i sprawdzonej niezawodności, skutery tej marki wyznaczają standardy w branży.
od1 200 zł990 zł
0
Zobacz szczegóły

HouseBoat’y

Skuter Wodny Sea Doo

House Boat – Apart Long

House Boat – Apart M

Masz może pytania?

Nie wahaj się jeśli masz jakiekolwiek pytania. Z przyjemnością udzielimy na nie odpowiedzi.

+48 508 400 606

kontakt@wodnaosada.pl

Najnowsze

Jeziorsko – największy akwen w centralnej Polsce
2 kwietnia 2021

HouseBoat Jeziorsko

Ekskluzywny wypoczynek blisko natury

HouseBoat to pływający pełnowartościowy apartament, którym możesz mieszkać i pływać po całym akwenie Jeziorska. Jest to kompletnie wyposażony i komfortowy dom, który łączy w sobie tradycyjną formę mieszkania/kwatery z niesamowitą przyjemnością jaką jest żeglowanie.

Oferowane przez nas House Boat’y dostępne są w dwóch rozmiarach dla czterech i sześciu osób. W każdym znajdziemy pełnowartościową kuchnię, łazienkę salon, sypialnię i taras dachowy ze wspaniałym widokiem na jezioro.

Każdy zapewnia niesamowitą porcję intensywnego wypoczynku niespotykaną w tradycyjnych domkach rekreacyjnych, łączy w sobie ekskluzywne wnętrze apartamentu i radość płynąca z pływania i obcowania z bliskością przyrody.

HouseBoat'y - Pływające domy

Komfort i przygoda w jednym

Każdy z oferowanych przez nas HouseBoat’ów dostarcza ponadprzeciętną porcję intensywnego wypoczynku niespotykaną w tradycyjnych domkach rekreacyjnych, łączy w sobie komfortowe wyposażenie apartamentu i radość płynąca z żeglowania.

Wszystkie dostępne w Wodnej Osadzie domy zaprojektowane są w taki sposób aby połączyć nowoczesny design z przytulnym, ciepłym wnętrzem. W zależności od wybranej wielkości powierzchnia mieszkalna wynosi od 32 do aż 48m2.

Czas spędzony w takim domu to relaks, którego nie da się porównać z żadną inna formą klasycznego wypoczynku „na lądzie”. House Boat to niesamowite ukojenie dla zmysłów i poteżna dawka relaksu.

Wystarczy wyobrazić sobie pobudkę na środku jeziora, śpiew ptaków, i poranną kawę na tarasie. Wieczorne zachody słońca i oglądanie spadających gwiazd przy kojących dźwiękach szumiącej wody, śpiewających cykad i ptaków to doświadczenie wyjątkowe. Dlatego serdecznie zapraszamy do Wodnej Osady i wspólnego wypoczynku w pływającym domku.

  • Powierzchnia mieszkalna od 32 do 48 m2
  • Przestronny salon i wygodny taras
  • Łazienka, aneks kuchenny i sypialnia